O misji Eco Avengersów oraz o prognozach i trendach na pierwotnym rynku mieszkaniowym Poznania i aglomeracji poznańskiej, fotorelacja z 6 grudnia 2019

POWAŻNIE O WAŻNYCH SPRAWACH

Blisko 70 osób, członkowie Oddziału Poznańskiego Polskiego Związku Firm Deweloperskich, przedstawiciele urzędów i instytucji miejskich oraz deweloperzy niezrzeszeni spotkali się 6 grudnia 2019 r. na Młyńskiej 12, żeby porozmawiać o bardzo różnych, ale istotnych nie tylko dla branży deweloperskiej sprawach.

Czy Poznań może stać się zielonym miastem do 2030 roku? Przedstawiciele zespołu Eco Avengers, specjaliści z zakresu szeroko pojętej ekologii radzili, jak w czasach kryzysu klimatycznego budować miasta w duchu zrównoważonego rozwoju i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Niezwykle dynamiczne i nie pozostawiające złudzeń wystąpienie, a w nim apel o konieczność natychmiastowego działania „tu i teraz, bo jutra może nie być”, zrobiło na wszystkich uczestnikach spotkania ogromne wrażenie.

W drugiej części spotkania firma JLL przedstawiła raport „Prognozy i trendy na pierwotnym rynku mieszkaniowym Poznania i aglomeracji poznańskiej”, udzielając tym samym odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytania: Jak długo jeszcze potrwa hossa? Jak zmieniają się ceny na rynku nieruchomości? Czym charakteryzuje się klient i czego oczekuje od mieszkania, które nabywa inwestycyjnie lub na własne potrzeby mieszkaniowe?

Organizatorem spotkania był Oddział Poznański Polskiego Związku Firm Deweloperskich.