O nas

PZFD to działająca od 18 lat organizacja branżowa dbająca o prawidłowy rozwój rynku deweloperskiego w Polsce.

Dbając o interesy swoich członków związek w równym stopniu przyczynia się do polepszania jakości tego rynku mając także  na uwadze ochronę interesów klientów w relacjach z firmami członkowskimi.

Jeszcze zanim wdrożone zostały uregulowania ustawowe związek promował i wciąż promuje stosowanie przez swoich członków  Kodeksu Dobrych Praktyk, który został zaakceptowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).

Oddział Poznański PZFD został formalnie powołany uchwałą nr 36 zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich z dnia 8 listopada 2017 roku. Aktualnie zrzesza 21 firm  działających na rynku poznańskim i w powiecie poznańskim, ale statutowym obszarem naszej działalności jest całe województwo wielkopolskie.

Cele działania naszego Oddziału to zapewnienie właściwych warunków  prowadzenia działalności przez naszych członków,  ale także czuwanie nad bezpieczeństwem kupujących.

Chcemy jako związek włączyć się we wszelkie możliwe inicjatywy, także o charakterze społecznym,  mające na celu poprawę jakości przestrzeni publicznej, a także poprawę jakości życia mieszkańców naszego miasta i powiatu.

Wierzymy, że prowadzenie dialogu pomiędzy wszystkimi  uczestnikami rynku nieruchomości (klientami, firmami deweloperskimi oraz administracją) przyczyni się do właściwego rozwoju rynku nieruchomości w naszym regionie.

21

Nasz Oddział zrzesza już 21 firm!

Agencja Inwestycyjna
Sp. z o.o.

  Agrobex
  Sp. z o.o.

   Budimex

    Chronos Development Sp. z o.o. Sp. k.

     Constructa Plus Sp. z o.o.

      Dom-Eko
      Sp. z o.o.

       Inwestycje Wielkopolski
       Sp. z o.o. Sp. k.

        Konimpex-Invest Sp. z o.o.

         Mak Dom
         Sp. z o.o.

          Nickel Development sp. z o.o.

           VIRKE

            Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

             Novaform Polska Sp. z o.o.

              Trust S.A.

               VILLA Sp. z o.o.

                GREENBUD DEVELOPMENT

                 Echo Investment

                  Tefra House

                   Vastint

                    Archicom

                     Robyg