Zarząd

Andrzej Marszałek
Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Posiada tytuł CCIM (Certified Commercial Investment Member) przyznawany przez Instytut CCIM w Chicago (USA).

Pomysłodawca i założyciel grupy firm pod marką Nieruchomości Wielkopolski, działających od 1996 roku na rynku pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami oraz firmy Inwestycje Wielkopolski, działającej w branży deweloperskiej.

Podstawowym kryterium inwestycyjnym, jakim kierują się Inwestycje Wielkopolski się przy wyborze nieruchomości do inwestowania, jest ich lokalizacja rozumiana, jako ścisłe centrum miasta.

Adres e-mailStrona domowa
Agnieszka Banaszak
Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu Wydziału Zarządzania o specjalności Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami oraz Studium Podyplomowego Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Współzałożycielka spółki deweloperskiej DOM-EKO Sp. z o.o., w której od początku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu. Odpowiada za przygotowanie inwestycji oraz obsługę procesu sprzedaży.

DOM-EKO to pierwszy wybór świadomego mieszkańca miasta, rozwiązania proekologiczne, zdrowe środowisko życia i miejsca pełne dobrej energii.

DOM-EKO wielokrotnie nagradzana była m.in. 3 krotnie Gazelą Biznesu oraz Najlepszą Firmą Rodzinną Roku NEWSWEEK Polska i Diamentami Forbes’a.

Adres e-mailStrona domowa
Joanna Janowicz
Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Absolwentka studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Od 2006 roku dyrektor finansowy i dyrektor sprzedaży w firmie z branży deweloperskiej. Od roku 2013 prowadzi wraz z mężem firmę rodzinną, pod marką „Constructa Plus” działającą w branży deweloperskiej.

Adres e-mailStrona domowa
Lucyna Jarczyńska
Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, kierunek zarządzanie.

Pracę w branży deweloperskiej rozpoczęła w 2005 roku jako Kierownik Sprzedaży w firmie Agrobex Sp. z o.o. Od roku 2008 pełni funkcję Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu w Agrobexie.

Agrobex to firma z 30 – letnią historią, należąca do czołówki deweloperów w Poznaniu i Wielkopolsce. Wyróżnia się szeroką dywersyfikacją oferty, od mieszkań ekonomicznych zlokalizowanych pod Poznaniem do luksusowych w samym sercu Poznania.

Adres e-mailStrona domowa
Robert Łopiński
Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Poznańskiej  w specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie. Po studiach podjął pracę w firmie oferującej usługi finansowe dla branży przemysłowej, jednocześnie kończąc Bankowość na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

W latach 1997 – 2004 związany z Budimex S.A., od roku 2000 pełnił funkcję kierownika kontraktu i zdobywał doświadczenie kierując realizacją obiektów biurowych, mieszkaniowych, handlowych i użyteczności publicznej.

Od roku 2004 związany z Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. W roku 2010 objął stanowisko dyrektora biura regionalnego kierując i rozwijając działalność deweloperską spółki w Poznaniu.

Adres e-mailStrona domowa
Sławomir Mila
Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Poznańskiej. Studiując zdobywał jednocześnie doświadczenie zawodowe na budowach w Polsce i w Niemczech.

Od 1993 do 2004 przeszedł drogę zawodową w zakresie wykonawstwa i nadzoru od funkcji inżyniera budowy do dyrektora spółki wykonującej infrastrukturę w całej Polsce. Modernizował w sposób innowacyjny obiekty wojskowe dla polskiej armii za co został wyróżniony Złotą Odznaką Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów.

Od 2004 posiadając uprawnienia budowlane rozpoczął własną działalność koncentrując się głównie na usługach inwestorstwa zastępczego dla obiektów użyteczności publicznej, które zrealizował w kilkunastu miastach w Polsce i w Danii.

Od 2007 jest związany z ogólnopolskim deweloperem Mak Dom, dla którego stworzył oddział w Poznaniu. W krótkim czasie wspólnie z nim został założycielem i wspólnikiem kilku spółek inwestycyjnych powołanych do budowy i sprzedaży osiedli mieszkaniowych. Zrealizował kilka wyróżniających się nowoczesną architekturą budynków wielorodzinnych w Poznaniu przy ulicy Górczyńskie, Kosynierskiej, Rembertowskiej i Walentego Dymka. Współtworzy grupę która za swoje osiągnięcia otrzymała wyróżnienia „Deweloper Roku 2012”, „Deweloper Roku 2013”, „Gazela Biznesu 2012”. Przykłada szczególną uwagę do projektowania i budowania mieszkań energooszczędnych i zapewniających ponadprzeciętny komfort użytkowania.

Prywatnie związany z działalnością społeczną na rzecz sportów wodnych, entuzjasta jachtingu motorowodnego i żeglarstwa.

Adres e-mailStrona domowa
Marcin Roś
Wiceprezes Zarządu

Z wykształcenia prawnik, ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada również dodatkowe kierunkowe wykształcenie, min. Hotelarstwo i Turystyka na Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii, Managing Hotel Distribution Channels by Peter O’Connor, Zarządzanie Przychodami na Huston University (by Stowe Shoemaker).

Współtwórca polskiego oddziału holenderskiej spółki deweloperskiej Novaform Polska Sp. z o.o., będącej częścią Novaform Holding i Klok Holding, w której od początku pełni funkcję Dyrektora ds. Rozwoju. Odpowiada za selekcję i przygotowanie inwestycji do realizacji oraz obsługę procesu sprzedaży.

Novaform to kompaktowa organizacja, tworzona przez prężny Zespół Pracowników pełnych pasji, oddania i fachowych umiejętności. Trwałość naszych rezultatów nie ustępuje wytrzymałości wznoszonych przez nas budynków.

Adres e-mailStrona domowa