Grupa Mo partnerem Oddziału w Poznaniu!

Niezmiernie miło nam poinformować, że Grupa Mo została Partnerem Oddziału PZFD w Poznaniu!

Grupa Mo Sp. z o.o. Sp.k. to ogólnopolska sieć salonów wyposażenia wnętrz z siedzibą w Poznaniu.

W ofercie Grupy Mo znajdują się m.in.: płytki, podłogi winylowe, podłogi drewniane, tapety dekoracyjne i przemysłowe, oświetlenie dekoracyjne i techniczne, armatura, ceramika, wanny, kabiny prysznicowe, grzejniki.

Ponad 20 lat doświadczenia w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji daje klientom Grupy Mo pewność, że powierzają swoje projekty w ręce specjalistów.

Obszerna lista obiektów referencyjnych ( https://grupamo.pl/strefa-inwestora/ ) to czytelna gwarancja jakości i bezpieczeństwa.

Filarami sukcesu i kompetencji marki Mo są profesjonaliści: specjaliści ds. inwestycji, eksperci branżowi oraz architekci. Dzięki ścisłej współpracy z fabrykami reprezentującymi czołówkę liderów w branży,

eksperci Grupy Mo nieustannie szkolą się z zakresu nowości produktowych i rozwiązań technologicznych, a zdobytą wiedzę i know-how implementują w Polsce przy realizacji zleconych projektów.

Profesjonalne doradztwo gwarantują również architekci na co dzień współpracujący z Grupą Mo, którzy wspierają proces inwestycyjny zapewniając efektywność w zakresie rozwiązań projektowych.