Premiera Ekoprzewodnika dla deweloperów!

Już 22 stycznia (w środę) w Warszawskim Pawilonie Architektury ZODIAK odbędzie się oficjalna premiera Ekoprzewodnika dla deweloperów, stworzonego przez zespół Eco Avengers, przedstawiającego tanie i ekologiczne rozwiązania dla deweloperów.

Ekoprzewodnik został opracowany przez zespół Eco Avengers –  grupę niezależnych ekspertów powołanych przez PZFD, która przez kilka miesięcy zbierała i podsumowywała informacje w obszarach inwestycji, architektury i jakości życia mieszkańców związane z kryzysem klimatycznym.

– Deweloperzy muszą wiedzieć, że jeśli już dziś nie zaczną inwestować w eko rozwiązania, to za 5-10 lat mogą mieć problem ze sprzedażą mieszkań. Ekologia w życiu obecnych nastolatków odgrywa ważną rolę, a to oni za dekadę będą kupować własne „M”.  Aby nie wypaść z rynku, deweloperzy muszą się do niego dostosować, co oznacza zaszczepienie w sobie tzw. zielonego pierwiastka. Chcemy, aby Ekoprzewodnik był inspirujący, uświadamiał i przypominał inwestorom, że żyjemy w czasach kryzysu klimatycznego. Będzie on przy tym jak najbardziej praktyczny
i pomocny dla firm budowlanych – dodaje Konrad Płochocki, Dyrektor Generalny PZFD.

Zainteresowanych wydarzeniem prosimy o potwierdzenie udziału: Pani Julia Zychowicz, Specjalista ds. PR i Marketingu, julia.zychowicz@pzfd.pl, tel. 793 699 573.

Źródło informacji: Polski Związek Firm Deweloperskich

Więcej o wydarzeniu…